Të gjitha e fshehin, por Rezarta Shkurta e "nxjerr në shesh" (FOTO LAJM)

Këngëtarja e njohur dhe sipërmarrësja Rezarta Shkurta është treguar mjaft e guzimshme me postimin e saj më të fundit.

Rezarta është shfaqu pa pikë make-up dhe nuk është kujdesur aspak të fshehë kilet e tepërta që ka marrë.

Në fakt këngëtarja vetëm para pak javësh ka treguar se nuk është në super formë dhe se nuk mund ta mbajë veten me hatër të tregojë se peshon më pak nga sa është në të vërtetë.

Në këtë publikim të fundit ajo duket tërheqëse edhe pse barku i saj është shumë larg ‘trendit’, i palestruar dhe me muskuj.

Mbetet për tu vlerësuar fakti që fansat e saj mund të shohin siç është në të vërtetë, pa qenë nevoja të modifikohet me photoshop.
Shtuar më 06/10/2017, ora 14:43

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori