Të ftuarit mbërrijnë për dasmën, Harry niset drejt Windsor (FOTO LAJM)

Sot është dita që Princ Harry dhe Meghan Markle do të martohen dhe dhëndri është tashmë në rrugën e tij drejt Kështjellës Windsor.

Jashtë deri tani janë mbledhur rreth 100.000 tifozë për të gëzuar çiftin në jetën e tyre të re martesore.

Harry gëzoi natën e tij të fundit të jetës së vetme me njeriun më të mirë Princi William në Coëorth Park, një shtëpi me pesë yje.

Të ftuarit e ngazëllyer prej 2,000 vetash gjithashtu kanë filluar të mbërrijnë në kështjellën Windsor për dasmën më të madhe mbretërore në Britani që kur Princi William u martua me Kate në 2011. /albeu.com/
Shtuar më 19/05/2018, ora 11:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori