Të ftuar VIP dhe super festë, brenda ditëlindjes së të dashurës së Olsi Bylykut (FOTO LAJM)

E dashura e Olsi Bylykut, Egli Tako, tashmë është kthyer në një personazh mjaft të ndjekur.

Egli ka festuar ditën e djeshme 23 vjetorin e lindjes ku ka organizuar një festë mjaft të madhe.

Me të ftuar VIP ku mund të përmendimk, Fifin, Elgitin dhe Klea, Visjanin dhe të tjerë, kanë festuar me këngë e valle.

Nga pamjet e shpërndara në Instagram festa duket se është shijuar shumë nga të gjithë ku patjetër Olsi ishte protagonisti i mbrëmjes.


Shtuar më 15/09/2020, ora 10:56

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori