Të frymëzuar nga VIP-at, 5 modelet më trendi të flokëve për këtë verë (FOTO LAJM)

Shkurtimi i flokëve">flokëve ka çmendur Hollyëood-in, ndërsa stilistët e famshëm kanë thënë që trendi i frizurave të shkurtra taksa po vjen

Bëhuni të guximshme, bëni ndryshimin! Nëse jeni lodhur nga flokët e gjatë dhe dëshironi të provoni diçka të re, atëherë nuk keni nevojë të frikësoheni, transmeton Telegrafi.

Zgjidhni frizurë mashkullore (piksi) apo bob, balluke apo zylyfe, tokëza apo tallaze.

Aktoret e famshme kanë paralajmëruar kthim të flokëve">flokëve të shkurtër në ngjarjen Met Gala,të mbajtur kohë më parë.

Edhe femrat me flokë kaçurrelë mund të duken bukur me flokë të shkurtër, madje fare lehtë. Për më tepër, kush nuk do të donte të çlirohej nga nxehtësia që krijojnë flokët e gjatë.

Nëse tashmë hamendësoni, këtu mund të gjeni ndonjë ide.

Shtuar më 22/07/2019, ora 10:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori