Të famshmit që janë dënuar me punë në komunitet (FOTO LAJM)

Të gjithë janë të barbartë përpara ligjit, edhe njerëzit më të fuqishëm e të famshëm në botë.

Në galerinë e mësipërme do të shihni disa nga personazhet e njohura që kanë “paguar” për shkeljet e tyre dhe janë dënuar me punë në komunitet.
Shtuar më 23/09/2019, ora 16:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori