Të famshme me puthje lesbikesh, kush janë VIP-et që do nxehin vjeshtën? (FOTO LAJM)

Pëlqej
Prej ditësh është lajmëruar se Tuna Sejdi do të publikojë projektin e ri muzikor në bashkëpunim me këngëtarin Seven Saraqi.

E ndërkohë që ishim në pritje të këngës së dytë të Tunës pas rikthimit me klipin “Chonga”, një tjetër detaj është bërë publik sot.

Pjesë e klipit do të jetë edhe modelja e njohur Vildane Zeneli, e cila sipas “Prive” do të jetë protagoniste kryesore bashkë me Tunën. Dyshja madje do të puthet në buzë në një skenë joshëse që pritet të jetë e bujshme në media.

Nuk dihet ende se kur do të dalë kjo këngë, por xhirimet e videoklipit kanë nisur mbrëmjen e djeshme. Vildane ka treguar look-un e saj në klip dhe me të vërtetë që duket shumë seksi e veshur me fustan të kuq.
Shtuar më 20/09/2018, ora 13:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori