Të çmendurit pas iPhone nxitojnë të zenë radhën para dyqaneve të Apple (FOTO LAJM)

Pëlqej
Tashmë një ditë pas paraqitjes zyrtare të iPhone-it të ri dhe disa javë para fillimit të shitjeve, të çmendurit pas iPhone-ve kanë nxituar për të zënë radhën para dyqanv të Apple.

Tashmë që nga dita e djeshme, një ditë përpara prezantimit të shumëpritur të produktit shumë njerëz kanë ngritur kampe para dyqanit Apple në Nju Jork dhe Sydney, siç raportojnë disa përdorues të Twitter.

Deri në shpërndarjen e planifikuar të smartfonëve të rinj Apple, ndoshta do të duhet të paktën disa javë. Një periudhë që tifozët australianë të Apple dhe YouTuber Mazen Kourouche duan të shpenzojnë para dyqanit zyrtar të Apple në Sydney.

Në Nju Jork situata duket e ngjashme. Përpara dyqanit amerikan në Fifth Avenue, tre persona tashmë janë duke pritur për iPhone e ri./albeu.com/
Shtuar më 13/09/2017, ora 18:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori