Të arredoni shtëpinë me dru, ja disa ide fantastike (FOTO LAJM)

Pëlqej
Pronarët e një kampingu luksoz 'glamping' kanë ndërtuar një shtëpi spektakolare në majë të pemës për të qëndruar me mysafirët, me kosto aq sa kushton një shtëpi mesatare në Britani, shkruan albeu.com.

Shtëpia ka katër dhoma gjumi, një kuzhinë të punuar dhe një ballkon.

Sipas Indeksit të Çmimeve të Shtëpisë së Mbretërisë së Bashkuar, i cili përdor të dhëna nga Regjistri i Tokës HM, kjo shumë pothuajse përputhet me çmimin mesatar të shtëpive në Britani: £ 226,185. /albeu.com/


Shtuar më 21/09/2017, ora 10:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori