Taylor Swift kapet "mat" me Calvin Harris (FOTO LAJM)

Taylor Swift dhe Calvin Harris kanë konfirmuar romancën e tyre pasi janë fotografuar duke u larguar nga një koncert së bashku. Kohët e fundit ka pasur shumë spekulime se këngëtarja Taylor Swift dhe ish i dashuri i Rita Ores, Calvin Harris janë në një lidhje dashurie me njëri-tjetrin, e ndërsa tani çdo gjë është konkretizuar.

Kanë qenë paparacët të cilët e kanë zënë "mat" çiftin e muzikantëve teksa kanë lënë “The Trubador club” në Hollywood, në orët e para të mëngjesit të sotëm. /albeu.com/
Shtuar më 03/04/2015, ora 13:39

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori