Tatuazhi më i bukur, Elgiti gdhend në trup momentin me të birin (FOTO LAJM)

Në fillim të muajit qershor, Klea Huta dhe Elgit Doda u bënë prindër për herë të parë.

Çifti u bekua me një djalë të cilin e pagëzuan me emrin Krid, i cili është kthyer në një ndër bebushët më të komentuar të momentit në showbiz-in shqiptar.

Të gjithë janë kuriozë të shohin portretin e Kridit dhe të mësojnë se cilit prej prindërve i ngjan më shumë.

Elgiti dhe Klea janë frymëzuar për emrin e tij nga filmi i regjisorit Ryan Coogler, ‘Krid 2’ i cili tregon historinë e djalit të një kampioni peshash të rënda.

Producenti i njohur ka ndarë një foto në Instastory, por vëmendjen e mori pikërisht tatuazhi i ri i tij.

Elgiti ka gdhendur në trup veten e të birin, moment ky që ne e kemi parë edhe më herët nga një foto e postuar prej tij në Instagram.

Ata shihen në det duke shijuar perëndimin e diellit, teksa Elgiti mban të voglin në krahë.

Shtuar më 24/09/2020, ora 08:25

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori