Tarkan përfshihet në një aksident me të dashurën, i shpëton paparacëve (FOTO LAJM)

Pëlqej
Tarkan është përfshirë në një aksident, por fatmirësisht pa pasoja për jetën. Teksa ndodhej në automjet me të dashurën e tij, ai është munduar që të largohej pa lënë gjurmë, ndërsa ndiqej nga paparacët.

Duket se ata kanë qënë shkaku që automjeti i tij të përplasej me një tjetër. Ai nuk ka pritur gjatë, por është larguar me shpejtësi pa mundur që paparacët të fotografonin atë me të dashurën, që mediat rozë nuk kanë asnjë të dhënë për të. Këngëtari i njohur turk, dhe pas aksidentit ka nxituar që të largohet sa më shpejt nga vendi i ngjarjes, vetëm sepse nuk dëshironte që të fotografohej.

Ende nuk e dimë pse e gjithë kjo fshehtësi, ndërsa jeta e tij private është me shumë interes për faqet e thashethemeve. /albeu.com/
Shtuar më 18/09/2014, ora 10:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori