Tani ka peshën ideale, por nuk do e besoni çfarë ka hequr Kiara Tito për t’i arritur (FOTO LAJM)

Ndonëse tani peshon 58 kilogram 3 vite më parë, Kiara Tito ka vuajtur për disa kile.

Nëpërmjet një fotoje të publikuar pak më parë në Instastory moderatorja ka zbuluar se në vitin 2017 peshonte 49 kilogram, peshë e ulët kjo krahasuar me gjatësinë e saj.

“2017, 49 kilogram. Isha shumë e dobët, nuk mund ta besoj. Luftë e madhe ka qenë për të fituar kilogramë”, shkruan Kiara mbi një foto ku duket qartë se ka qenë e dobët.

Momentalisht Kiara është përqëndruar tek Vlog-u i saj dhe herë pas here publikon video ku tregon detaje interesante nga jeta e saj.
Shtuar më 17/10/2019, ora 17:23

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori