Tamara Ecclestone, një mama për tu pasur zili (FOTO LAJM)

Pëlqej
Pasi lindi fëmijën e saj të parë, Tamara Ecclestone u kthye në format e saj për të cilën shquhet. Ndaj është e udhës që Tamara të tregojë trupin e saj të shkëlqyer në Ibiza.

Trashëgimtarja e Formula 1, 30 vjeç, u fotografua duke pushuar me bashkëshortin Jay Rutland, 32 vjeç dhe vajzën Sophia, 5-muajshe. /albeu.com/
Shtuar më 20/08/2014, ora 13:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori