Taksiratet e VIP-ave, momentet më të sikletshme me veshjet (FOTO LAJM)
Nuk janë të pakta rastet kur personazhet e njohur kanë pësuar “aksidente” me veshjet.

Që nga këputja e një kopse apo grisja e pantallonave ose ndodh që të ngrihet papritur fustani nga era.

Për personazhet e njohur momente të tilla janë më të sikletshme, pasi ndodhin para kamerave dhe menjëherë bëhen virale.

Më lart po sjellim disa prej momenteve më të sikletshme të personazheve të njohura.
Shtuar më 23/11/2019, ora 14:08

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori