Të jetosh në Tiranë si jashtë shtetit, ja lagjet luksoze që rrethojnë kryeqytetin (FOTO LAJM)

Këto foto nuk janë shkrepur në lagjet e pasanikëve të Losangelos-it në SHBA, por në periferitë e kryeqytetit tonë, Tiranës, aty ku ta ka ënda të jetosh.

Janë jo të pakta lagjet residenciale që dita ditës po i shtohen Tiranës në rrethinat e saj, dhe ku jo të pakët janë shqiptarët që zgjedhin të largohen prej qendrës kaotike duke bërë një zgjedhje të mençur.

Por lagjet residenciale që tashmë rrethojnë Tiranën, u japin në mënyra të ndryshme mundësi shumë shqiptarëve të kenë mundësinë që të jetojnë aty.

Luksi dhe komoditeti që kanë një pjesë e tyre u kanë bërë përshtypje edhe mediave të huaja që kanë ekspozuar këto foto shkruan “Mapo.al”.

Shtuar më 17/03/2017, ora 09:59

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori