Syzet ideale për sezonin pranverë-verë (FOTO LAJM)

Syze katrore
Syzet janë aksesori ideal dhe i pashmangshëm për çdokënd gjatë kësaj stine të nxehtë ku rrezet e diellitr janë të pranishme më shumë se kurrë.

Format, ngjyrat dhe modelet e këtij viti duket se janë të shumtë, forma nga m të ndryshme, ngjyra e modele që shumë nga ne mbase kanë menduar se nuk duhet të jenë pjesë e gardërobës së tyre.

foto janë dhënë disa nga modelet më trend që ju mund të përdorni për sezonin prancerë-verë të këtij sezoni. /albeu.com/
Shtuar më 01/04/2015, ora 11:14

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori