Syzet e diellit që duhet ti keni patjetër këtë verë (FOTO LAJM)

Syzet e diellit janë një nga aksesorët më të preferuar për të gjithë.

Edhe pse më të përdorshëm në sezon e pranverës dhe verës ju mund ti vendosni ato kurdoherë. Mjafton të kombinoheni dhe të dukeni bukur.

Këtë sezon, kemi parë shumëllojshmëri modelesh dhe ngjyrash, të cilat janë ndër më të preferuat për personazhet publikë dhe jo vetëm.

Më poshtë ju sjellim disa prej modeleve më ‘in’ të momentit.
Shtuar më 08/05/2019, ora 13:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori