E FUNDIT/ Zhbllokohet derbi i Madridit (VIDEO)
Sytë zemra,kjo foto e Mozzik me vajzën e tij do ju rregullojë ditën (FOTO LAJM)

Ka rreth 7 muaj që Loredana dhe Mozzik janë prindër të një vajze të cilën e quajtën Hana.

Që prej ditës së parë të lindjes çifti na ka zbuluar ditë pas dite foto të Hnës dhe madje i kanë hapur vajzës dhe një llogari në Instagram.

Së fundmi mami Loredana ka postuar një foto të mrekullueshme të Mozzik me te bijes.

“Dashuritë e mia”- shkruan Loredana krahas postimit të saj.

Tani jemi të bindur se Hana numëron njësoj fansa si mami dhe babi.
Shtuar më 19/07/2019, ora 10:10

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori