Sylvie godet sërish, super-hot në plazh (FOTO LAJM)

Pëlqej
Sylvie van der Vaart godet sërish. Modelja dhe ish-bashkëshortja e futbollistit hollandez të Hamburg, Rafael është fytyra dhe sigurisht "trupi" i firmës së njohur të të brendshmeve, Hunkemolle. Rrobe plazhi hot, linjat perfekte dhe një shikim djallëzor, kjo është Sylvie në këtë set fotografish të bërë në plazhet e Miami-t.

35-vjeçarja u nda nga bashkëshorti për shkak të një tradhtie, që i bëri me shoqen e saj të ngushtë. Nga martesa e tyre ka lindur dhe një djalë, Damien. /albeu.com/
Shtuar më 11/10/2013, ora 17:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori