Surreli si Londra, pamje magjike nga fundjava e Ramës e Zahos (FOTO LAJM)

Kryeministri Edi Rama ka zgjedhur të kalojë këtë fundjavë pranverore në Surrel.

Pranë banesës së tij lukzose, ai ka shkrepur një foto ku shihet se është pranë Zahos, i cili po rritet çdo ditë e më shumë.

Si rrallë herë më parë, Rama ka reklamuar fshatin e tij dhe lokalet pranë vilës luksoze të tij.

"Kopenhageni ka Noma, Londra ka Zuma, Roma ka Pergola, Tirona ka IL Gusto, Padam, Mullixhiu e plot akoma, po ama katuni jonë, Surreli, ka Rexhekri dhe s’ka si katuni jonë"- shkruan Rama në Facebook. /albeu.com/Shtuar më 11/03/2018, ora 15:41

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori