Surprizon Getoari, fjalë prekëse për ditëlindjen e Marinës (FOTO LAJM)

Marina Vjollca sot ka ditëlindjen dhe një urim i ka përcjellë edhe i dashuri i saj.

Getoari e ka uruar atë nëpërmjet një postimi në Instagram, në të cilin nuk ka hezituar të shprehë dashurinë që ka për të.

“Gëzuar ditëlindjen dashuria ime, gruaja ime dhe gjithçka e imja”. /albeu.com/
Shtuar më 17/05/2016, ora 10:04

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori