Surpriza e veçantë e Olta Bokës për ditëlindje (FOTO LAJM)

Pëlqej
Ajo është një nga këngëtaret më të talentuara shqiptare dhe që padyshim që ka arritur të krijojë një karakter të sajin shumë pozitiv për publikun.

Megjithatë, për ditëlindjen e Olta Bokës kanë qenë mikeshat e saj më të mira të cilat kanë rezervuar për këtë vit surprizën më të veçantë.

Pas mesnate, ato kanë zbukuruar shtëpinë e Oltës me zbukurime të ndryshme dhe sigurisht lule e disa ushqime që janë posaçërisht për festa në shtëpi.

Ka qenë vetë këngëtarja, e cila në disa postime në Instastory ka treguar ambientin festiv që është krijuar në shtëpi. Ndër mikeshat e saj, siç edhe e prisnim, ka qenë Kejsi Tola, e cila prej vitesh tashmë nuk është vetëm kolege, por edhe ndër njerëzit më të dashur të Oltës. /albeu.com/
Shtuar më 14/09/2017, ora 09:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori