Supermbesa e Berishës tregon si dukej kur ishte fëmijë (FOTO LAJM)

Ajo është një natyre rebele, që gjithmonë thotë atë që do, pa u penguar nga askush.

Eshtë pikërisht Dasara Malltezi, e njohur ndryshe si Supermbesa e ish-kryeministrit Sali Berisha shkruan Albeu.com.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale dhe shpesh tregon sesa ndryshe është nga shumica dhe tipin e vecantë që ka.

Këtë herë ajoështë bërë nostalgjike dhe ka postuar një kthim pas në kohë kur ishte vetëm një fëmijë.

Sic e ka thënë edhe vetë, ky throwback është marrë fiks nga kohët kur ajo ishte e re dhe e pafajshme. /albeu.com/
Shtuar më 22/01/2018, ora 17:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori