Super vilë në Dhërmi, dalin pamjet e kopshtit gjigant të Alketa Vejsiut (FOTO LAJM)

Moderatoja Alketa Vejsiu vazhdon pushimet në këto ditë të nxehta gushti.

Ditën e sotme, ajo është ndalur në shtëpinë e saj në Dhërmi. Ndërsa nuk ka nguruar të publikojë edhe pamje nga kopshti gjigant, i cili është plot gjelbërim dhe pemë.

Pak ditë më parë, Alketa paralajmëroi një rikthim në sezonin e ri në ekran.

Megjithatë moderatorja nuk zbuloi detaje, përveç faktit që do të jetë i lidhur ngushtësisht me muzikën.
Shtuar më 29/08/2020, ora 15:51

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori