Super të kërkuar, këta janë 16 "killerat" e Beratit (FOTO LAJM)

Policia e Shtetit vijon të publikojë emrat e personave me rrezikshmëri të lartë në vend që ende nuk dihet se ku janë.

Kësaj radhe policia është ndalur në qarkun e Beratit ku ka publikuar emrat e 16 personave më të kërkuar në këtë zonë, ku shumica akuzohet për vrasje.


"Këta janë 16 personat e kërkuar nga Policiaqarkun e Beratit. Policia e Shtetit fton cilindo që ka djeni mbi vendndodhjen e tyre të telefonojë Policinë në numrin pa pagesë 112, duke ju garantuar anonimatin. Ndihmo dhe ti në sigurinë publike." njofton policia. /albeu.com/
Shtuar më 17/11/2018, ora 09:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori