Super mami, kaq në formë se keni parë asnjëherë Jonida Vokshin (FOTO LAJM)

U bë nënë për herë të parë në fund të Qershorit, por kush e mendonte që në kaq pak muaj do ta shihnim Jonida vokshin në super formë.

Aktorja na prezantoi me portretin e të voglës së saj, Emi vetëm pak ditë më parë si për t'i paraprirë "stuhisë".

Jonida ka publikuar vetëm pak më parë disa foto teksa ndodhet në rrugët e Tiranës ku trupi dhe format e saj nuk të japin apsak iden e një mami të re./albeu.com/


Shtuar më 23/09/2020, ora 15:57

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori