Super makinat e përdorura në "The fate of the furious" (FOTO LAJM)

Dodge Ice Charger
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Filmi "The Fate of the Furious" (The Fast and the Furious) ka pushtuar tashmë të gjitha kinematë botërore.

Gjërat tërheqëse në film janë si zakonisht disa makina ekzotike, të errëta dhe të ulëta. Roli kryesor është Dom (Vin Diesel), Letty (Michelle Rodriguez), Dwayne Johnson, Jason Statham dhe familja e tyre.

Për dashamirësit e makinave po ju tregojmë në galerinë e mësipërme disa nga makinat më të "çmendura" të përdorurafilm të cilat që prej publikimit të filmit janë hedhur ose rihedhur në treg./albeu.com/

Shtuar më 20/04/2017, ora 16:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.