Super forma në bikini, kush po e shoqëron Nora Istrefin në pushime (FOTO LAJM)

Këngëtarja e dashur për publikun, Nora Istrefi, ka zbuluar përmes postimeve në rrjetet sociale se po shijon ditët e nxehta të verës në det.

Së fundmi ajo shfaqet e veshur me një palë bikini rozë dhe Nora i ‘çmendi’ ndjekësit.

Ajo vuri në pah format e saj të tonifikuara trupore dhe dukej mjaft joshëse.

Me anë të videove, Nora zbuloi se gjatë pushimeve po e shoqëron vajza e saj e vogël Renee.

Shtuar më 03/07/2020, ora 14:57

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori