"Sulltani" i dedikohet familjes, përfundojnë xhirimet (FOTO LAJM)

Pas xhirimit të serialit më të fundit, "Sulltani" i është rikthyer jetës së tij normale. Ai tashmë po i dedikohet familjes së tij, ndërsa së fundmi ka qënë i angazhuar në xhirimet e serialit televiziv "Sulltani".

bashku me bashkëshorten e tij dhe djalin, ata janë fotografuar në një park lojrash. Halit Ergenç, aktori i njohur turk duket se më në fund i është kthyer jetës së tij normale. Tashmë kanë përfunduar xhirimet e serialit "Sulltani", ku ai kishte rolin e Sulltan Sylejmanit. Ai është parë në një park lojrash së bashku me bashkëshorten e tij Berguzar Korel dhe djalin e tyre Ali. /albeu.com/
Shtuar më 20/09/2014, ora 11:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori