Suada Sherifi, një 'sirenë' seksi (FOTO LAJM)

Suada Sherifi, gjithmonë e ka preferuar botën e televizionit, dhe rezultatet kanë qënë të shkëlqyera.

Ish-Miss Albania 2005, duket se është në formë të shkëlqyer dhe kjo shihet qartë nga fotot e postuara në Instagram. /albeu.com/

Shtuar më 20/08/2014, ora 12:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori