Studentët ngrohin zemrat e shqiptarëve, grisin logot e PS-PD-LSI tek kryeministria (FOTO LAJM)
Studentët përveç se janë prej 10 ditësh në protestë për të kërkuar plotësimin e 8 kërkesave të tyre, kanë bërë edhe një gjest të madh duke mos pranuar që të politizohen.

Së fundmi është thënë se protesta është politizuar, por studentët kanë dhenë një përgjigje për këtë, ku kanë grisur pankartat me logot e 3 partive më të mëdha në vend, PD PS dhe LSI.

Mënjeherë, të rinjtë ngritën flamurin kombëtar, për të dhënë edhe një herë mesazhin se protesta e tyre nuk është partiake. /albeu.com/
Shtuar më 13/12/2018, ora 16:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori