Stresi u kap nudo me 20 vjeçaren në hotel, e dashura shfaqet sërish me një detaj që nuk ia merr mendja askujt (FOTO LAJM)

Pëlqej
Përpos arrestimit të reperit, një ndër gjërat që po komnetohet shumë është se si mund të jetë ndjerë Kejsi, partnerja e Stresit kur të ketë parë videon që ai ishte me një tjetër.

Por mesa duket se Kejsi nuk është shqetësuar fare për këtë gjë, pasi në “Instagram” ka publikuar një foto që nuk ka lidhje fare me Stresin.

Ajo ka postuar një foto ku shfaqet me një fustan të bardhë përpara pasqyrës, shkruan intv.

Të shumta kanë qenë komentet që i janë bërë asaj dhe pothuajse të gjitha ishin në lidhje me Stresin dhe se çfarë mendon ajo për këtë situatë.

Kejsi nuk iu ka kthyer asnjë përgjigje pyetjeve të tyre, por detaji që na ka tërhequr më shumë vëmendjen është unaza e në gishtin e martesës që Kejsi vazhdon ende ta mbajë.
Shtuar më 19/10/2018, ora 17:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori