Stresi tregon çfarë bën para daljes në skenë (FOTO LAJM)

Pëlqej
Duket e çuditshme duke marrë parasysh sesa "djalë i keq" është ai por Stresi ka treguar se çfarë e ndihmon atë para çdo koncerti.

Reperi dje ka publikuar projektin e tij më të ri me titull “Më fal 2” dhe menjëherë nis koncertet për promovimin e këngës.

Stresi ka publikuar në rrjetin e tij social Instagram kur i lutet zotit me mikrofon në dorë para se të dalë në skenë.

“Para se te performojm Zoti mbi re pastaj jemi neeee” janë fjalët e reperit sipër fotos. /Lajmi.net/
Shtuar më 12/08/2017, ora 17:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori