Stresi shpërthen ndaj Ramës: Të kam dhj*rë me kët kryeministër (FOTO LAJM)

Stresi është i njohur për qendrimet e tij kundër kryeminisrit Edi Rama, dhe qeverisë së tij.

Së fundmi në një postim në Instagram, Stresi nuk ka hezituar që të flasë me tone të ashpra dhe kundër Ramës, për shkak të marrëvesjes së firmosur nga kryeministri me presidentin e Serbisë dhe kryeministrin e Maqedonisë së Veriut Zoran Zaev për “Mini Shengenin”.


“Te kam dhj*r ne shqipri me ket kryeminister … A po vjen na udhehiq ti O Albin Kurti Ma Mir Ish kan se sa kta komunista pro vucic”, shkruan reperi në Instagram./albeu.com/
Shtuar më 12/10/2019, ora 21:05

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori