Stili më i ri i fundeve pranverore (FOTO LAJM)

Fundi është një element i rëndësishëm në veshjen tonë, sidomos gjatë kësaj stine që koha është më e ngrohtë. Modele dhe ngjyra nga më të ndryshmet duket se është trendi i stilit të fundeve pranverorë në pasarela të ndryshme të modës.

foto janë dhënë një larmishmëri modelesh dhe ngjyrash që ju mund të përdorni gjatë këtij sezoni të ngrohtë pranveror. Vëmë re se pjesë e fotove janë modele fundesh të gjerë, të ngushtë të gjatë dhe të shkurtër e me thekë. /albeu.com/
Shtuar më 19/03/2015, ora 15:14

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori