Stil i guximshëm, Fevziu ka pantallonat e plazhit më të bukura që keni parë

Blendi Fevziu është një ndër moderatorët më të pëlqyer në Shqipëri.

Prej më shumë se 10 vitesh ai drejton "Opinion" në Tv Klan dhe padyshim që është i fiksuar pas paraqitjes dhe kombinimit të rrobave.

Dhe jo vetëm kollaret, këmishat, pantallonat, por Fevziu është më i guximshmi kur bie fjala edhe tek pantallonat e plazhit.

Lule, printe, ngjyra të forta, Fevziu di si të kombinojë me atmosferën e verës, plazhit e pushimeve. /albeu.com/

Shtuar më 13/07/2018, ora 14:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori