Stefi Prifti i habit të gjithë, prezanton “partneren” e tij super sexy (FOTO LAJM)

Këngëtari korçar sapo ka dhënë një lajm të rëndësishëm për fansat e tij.

Stefi Pifti ka njoftuar me anë të një postimi në Instagram se është duke punuar për projektin e tij më të ri në muzikë. Ai gjithashtu ka gjetur dhe partneren e tij, por duke saktësuar se është vetëm për klipin.

'Kenga e re, partnerja e re (ne klip), klip i ri'-shkruan Stefi krah fotos së postuar. /albeu.com/
Shtuar më 21/06/2017, ora 21:35

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori