Spiropali poston për herë të parë foton e djalit: 9 muaj në bark, 9 muaj në dritë (FOTO LAJM)

Ministrja Socialiste Elisa Sipropali u bë nënë për herë të dytë e një djali pak kohë më parë, të cilin e pagëzoi me emrin Kren.

Deputetja socialiste është shumë e rezervuar për jetën private dhe rrallë herë shfaq imazhe të fëmijëve të saj.

Së fundmi, deputetja ka publikuar një foto ku mban djalin e saj në prehër, i cili sot bën plot 9 muaj që nga dita kur ka ardhur në jetë.

"9 muaj në bark, 9 muaj në drit"– shkruan Spiropali krahas fotos së ngrohtë ku mban në prehër djalin. /albeu.com/

Shtuar më 20/10/2020, ora 19:53

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori