Sot zgjidhet kryetari i ri i PDK-së, por ja ku është Hashim Thaçi (FOTO LAJM)

Hashim Thaci
PDK sot po mban Konventën për zgjedhjen e liderit të ri, ndërkohë Hashim Thaçi i cili këtë parti e udhëhoqi për disa vite ndodhet në bjeshkët e Sharrit duke shijuar borën.

Ish-lideri i PDK-së, presidenti i Kosovës përmes një postimi në facebook, ka shprehu admirim për bukuritë e Sharrit dhe Kosovës.

“Është java e dyte e majit, e në Kosovë ende vazhdojnë të reshurat e borës. A nuk është i mrekullueshëm Sharri dhe Kosova jonë në të katër stinët? HTH” (sic), ka shkruar Thaçi, duke postuar disa fotografi. /Albeu.com/
Shtuar më 07/05/2016, ora 14:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori