Sot një yll i vërtetë, por si dukej Genta Ismajli vite më parë (FOTO LAJM)

Ditën e djeshme, këngëtarja e njohur Genta Ismajli festoi 35-vjetorin e saj të lindjes.

Miq e kolegë të shumtë e uruan këngëtaren në rrjete sociale, disa prej urimeve të të cilëve ajo i publikoi në Instastory.

Motra e Gentës e uroi këngëtaren me një foto të vjetër të tyren nga fëmijëria, ku shfaqeshin në një moshë shumë të vogël. Genta shfaqet me flokët e mbledhura mbi kokë dhe me baluke dhe siç e shohim në foto, ajo ka ruajtur dhe sot të njëjtat tipare nga fëmijëria.
Shtuar më 13/04/2019, ora 13:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori