E FUNDIT/ Tërmeti shkund Tiranën
Sot një super modele, por si dukej e dashura e Feros disa vite më parë (FOTO LAJM)

Reperi Fero dhe modelja Arbenita Ismajli janë një ndër çiftet më të komentuar të shoWbizit shqiptar.

Ata duken më të dashuruar se kurrë dhe nuk kanë hezituar ta shprehin edhe në rrjetet sociale dashurinë për njëri tjetrin .

Tashmë Arbenita është një ndër modelet më të bukura e të suksesshme, mirëpo me siguri jeni kuriozë të dini si dukej ajo para se të bëhej e famshme.

Vetë Arbenita ka publikuar në Instastory një foto të disa viteve më parë, kur ishte vetëm 15-vjeç. /albeu.com/
Shtuar më 25/01/2019, ora 15:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori