E FUNDIT/ Kapen 200 kg kokainë në Elbasan
Sot është një ndër reperët më të suksesshëm, por si dukej Gjiko para famës (FOTO LAJM)

Gjiko Gjikolli është një ndër reperët më të suksseshëm në estradën shqiptare, këngët e të cilit (si bashkëpunim ashtu dhe solo) pëlqehen shumë nga fansat. Por si dukej Gjiko para famës, atëherë kur ishte thjesht një fëmijë i cili nuk e mendonte se do të arrinte kaq lart? Këtë na e ka treguar së fundmi e shoqja e tij, moderatorja Elita Rudi.

Elita është kapluar nga një ndjenjë nostalgjie dhe për këtë arsye ka hapur arkivat plot me foto nga e kaluara. Ajo ka publikuar një foto të Zërit dhe një foto të saj në moshën e fëmijërisë.

Mw pas një foto të Gjikos, kur ky i fundit ishte veçse një djalë i vogël, që siç thamë më sipër nuk ia kishte idene se çe priste. Reperi shihet i buzëqeshur në foton në fjalë, me flokë disi të gjata dhe me balluke:
Shtuar më 10/10/2019, ora 16:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori