Sot është një bishë, si dukej Bora kur ishte velinë (FOTO LAJM)

Bora Zemani sot është kthyer në një nga moderatoret më të mira sportive.

Por pak e dinë se në fakt, Zemani e ka nisur karrierën e saj si velinë në Fiks Fare. Bora në atë kohe ishte velina bjonde e Fiks Fare.

Në Pop Culture, ku moderatorja ishte e ftuar sot u dhanë disa video nga fillimet e Borës, kur ishte një adoleshente që donte të provonte gjithçka siç tha dhe ajo vetë.

Ka qenë modele, ka kënduar në Top Fest dhe ka qenë velinë e Fiks Fare. /albeu.com/
Shtuar më 15/10/2018, ora 16:54

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori