Sot është nënë e dy fëmijëve, por e mbani mend Amin si balerinë në "Portokalli"? (FOTO LAJM)

Dikur ajo ka qënë ish-balerinë në trupën e baletit të Top Channel dhe prezantuese e emisionit “Portokalli”.

Bëhet fjalë për Amarda Toskën bashkëshorten e Ermalit. Ami tashmë është nënë e 2 fëmijëve, shkruan Albeu.com.

Ndryshimet e saj janë mjaft të dukshme duke e krahasuar me prezantimin e saj në portokalli.

Ami në fotot bashkëngjitur lajmit, duket më e dobët dhe një brune tipike. Gjithsesi bukuria e saj është ende aty. /albeu.com/
Shtuar më 22/04/2020, ora 13:29

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori