Sot bën namin, por e njihni kush është këngëtarja shqiptare në foto (FOTO LAJM)

Rina Balaj është një nga ato repere që ka marrë shpesh vëmendjen e të gjithëve për shkak të ndryshimeve në ‘look’.

Ajo ka eksperimentuar goxha me pamjen e saj, duke i stiluar flokët në mënyra nga më të ndryshmet. Por si ka qenë Rina shumë vite më parë, atëherë kur ishte thjesht një adoleshente?


Ajo ka ripostuar një foto nga një ‘fanpage’ i saj, ku duket në moshë fare të vogël. Me flokët e palyer, ajo ka pozuar në ambientet e shkollës dhe duket mjaft e ëmbël.

Kujtojmë se momentalisht Rina po shijon suksesin e këngën “Fallin in love” në bashkëpunim me partnerin e saj, reperin Sin Boy.

Shtuar më 02/07/2020, ora 14:18

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori