Sot bën namin, e njihni vogëlushen shqiptare në foto? (FOTO LAJM)

Vogëlushja në foto është vetëm 4 vjeç, shumë e ëmbël dhe e qeshur, por nuk do ta besoni se ajo është sot një ndër vajzat më tërheqëse të shoëbizit shqiptar.

Ajo është Flaka Krelani dhe këngëtarja e ka shpërndar vetë foton pak kohë më parë nga fëmijëria e saj duke surprizuar fansat.

"Baby Flaki #4", shkruan Flaka krah fotos./albeu.com/
Shtuar më 11/06/2020, ora 09:38

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori