Soni si kurrë më parë (FOTO LAJM)

Bëri shumë bujë teksa shfaqi linjat e saj në plazh, ndërsa nuk ka ndërmend të lërë statusin e femrës më të klikuar në rrjetet sociale. I referohemi këngëtares Soni Malaj, e cila tashmë na sjell në Instagram tre foto profesionale.

Komentet e fansave kanë qënë të shumta, e ndërsa reflektohej edhe sensualiteti i saj. Këngëtarja nuk ka lajmëruar për ndonjë këngë të re, ndërsa fansat dhe njekësit i mbetet të shijojnë fotot e saj. /albeu.com/
Shtuar më 05/09/2014, ora 12:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori