Soni Malaj, dedikim special Valbona Selimllarit (FOTO LAJM)

Soni Malaj i ka dedikuar një status të veçantë mikeshës së saj të shtrenjtë Valbona Selimllari, bashkangjitur një fotoje të postuar në Instagram.

"Një nga njerëzit me shpirtin më të bukur që njoh", ka shkruar këngëtarja.

Duket se me të njëjtën monedhë i'a ka kthyer dhe kjo e fundit, me një foto dhe ikona dashurie. Ende nuk dimë nëse ka qënë një takim rastësor apo bëhet fjalë për ndonjë projekt të ri nga këto dy bukuroshe, ndërsa janë mjaftuar me realizimin e dy fotove. /albeu.com/
Shtuar më 11/09/2014, ora 12:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori