Soni dhe Mirko, të marrosur pas njëri-tjetrit (FOTO LAJM)

Pasi krijoi një debat shumë të fortë në lidhje me nënën e saj dhe zënkave që pati me një ndjekëse në Instagram, Soni Malaj na shfaqet përkrah bashkëshortit të saj, duke hedhur kështu poshtë të gjitha zërat për një ndarje.

Këngëtarja është parë të jetë në shoqërinë e miqve të saj gjatë verës dhe kjo shtoi edhe më shumë pikëpyetje nësë ajo ishte pranë burrit të saj.

Ajo ka qënë gjithmonë e rezervuar për të folur për bashkëshortin e saj Mirkon me të cilin është njohur gjatë spektaklit “Dancing with the Stars”, ku ai ishte partneri balerin i saj. Soni ka postuar në Instagram një foto ku shfaqet e përqafuar me Mirkon, me të cilin ka edhe një vajzë të vogël. /albeu.com/
Shtuar më 19/09/2014, ora 13:20

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori