Sofia e Arian Çanit kapet me gratë dhe motrat e komentuesve

"Sofia e Arian Çanit", Xheni Brahaj është kthyer në një nga vajzat më të komentuara në media e rrjete sociale që tërheq shpesh vëmendjen me fotot e saj.

Së fundmi Xheni bëri një ndryshim të guximshëm në pamje duke i lyer flokët rozë. Mirëpo jo të gjithë e pritën mirë këtë ndryshim duke e kritikuar balerinën.

Xheni nuk ka duruar më dhe ka shpërthyer me një status në Instastory ku i quan "injorantë të epokës së gurit", personat që i bëjnë moral, shkruan Xing.

"Injorantët vazhdojnë japin mendime dhe komente a thua se ja kërkoi njeri.

Në vend që të hapin sytë të bëhen njerëz si gjithë bota rrinë tek epoka e gurit, ku na tregojnë moralin ça duhet të bëjmë ose jo dhe ndërkohë nuk njohin mamatë, motrat apo gratë e tyre", -shkruan Xheni. /albeu.com/
Shtuar më 26/06/2018, ora 15:41

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori